Комунальна установа "Центр культури, дозвілля і творчості" Кунківської сільської ради

9 травня 2021 року в с.Сокільці відбулося покладання квітів та вінків до пам‘ятника. Вшанування всіх загиблих у Другій світовій війні.

12:28:35 25.06.2021

У селі Щурівці 8 травня 2021 року відбулося вшанування пам‘яті та покладання квітів з нагоди відзначення для пам‘яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

12:25:40 25.06.2021

У селах Мітлинці, Шура-Мітлинецька та селище Карбівське відбулося вшанування пам’яті та покладання квітів з нагоди відзначення дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

12:21:46 25.06.2021

У селах Носівці та Косанове відбулося покладання квітів та вінків до Братських могил. Вшанування всіх загиблих у Другій світовій війні.

12:19:45 25.06.2021

Сьогодні,8 травня - в день пам’яті та примирення, біля Братської могили в селі Кунка відбулося покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих односельчан. Вічна пам’ять героям!

12:16:22 25.06.2021

Тридцять п’ять років тому, 26 квітня о першій годині 26 хвилин на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. Чорнобиль нагадав цілому світу, що в самому серці Європи живе великий народ. Світ спочатку почув слово «Чорнобиль», а потім таке незвичне – «Україна». А для багатовікової історії України – Чорнобиль став ще однією трагедією в хронології духовного і фізичного знищення нації.

12:14:26 25.06.2021

Сьогодні Україна вшановує 207 річницю від дня народження Генія української літератури, великого Кобзаря українського народу - Тараса Григоровича Шевченка.

Йому було не однаково... Його терзали його ж думи... Він жив, коли бачив як "ревів та стогнав Дніпр ревучий", як "за сонцем хмаронька плила", як "по діброві вітер вив, та, гуляючи по полю, край дороги гнув тополю до самого долу...", коли "над горою сходила зоря вечірняя" і "гуділи над вишнями хрущі"...

14:24:42 09.03.2021